Bieżniki

Bieżniki

Bieżniki jako dekoracja stołów
Bieżniki są najlepszą wizytówką każdej eleganckiej restauracji. Te nietuzinkowe dekoracje stołu docenią nawet najbardziej wymagający goście lokalu. W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania naszych klientów, w sklepie online zgromadziliśmy bogaty wybór starannie zaprojektowanych i wykonanych z najlepszych materiałów bieżników, które wyróżniają atrakcyjne ceny.
Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim bieżniki plamoodporne. W restauracjach, gdzie bielizna stołowa użytkowana jest w sposób intensywny, zachowanie jej pożądanej czystości jest sporym wyzwaniem. Na szczęście, bieżniki wykonane z materiałów odpornych na plamy, pozwalają utrzymać nienaganny wygląd dekoracji stołu nawet podczas codziennej eksploatacji. Czyszczenie plamoodpornych bieżników jest natomiast niezwykle szybkie i łatwe.
Bogata oferta bieżników online
Odwiedzającym sklep internetowy klientom oferujemy szeroki asortyment bieżników. Dostępne są w nim zarówno dekoracje gładkie i pozbawione wzorów, jak i bielizna w modną kratkę czy z motywami roślinnymi. Bogaty zakres kolorystyczny pozwala dopasować bieżniki plamoodporne do wystroju wnętrza. Wszystkie produkty doskonale prezentują się na stole – zarówno samodzielnie, jak i w formie nakładki na obrus.
Z przyjemnością zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu online. Zapewniamy wysoką jakość produktów oraz ich konkurencyjne ceny. W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą osobom wybierającym dekoracje stołu.
 1. Bieżniki Corona

  Kolor:

  Wymiar:

  50/140 cm

  Cena od: Netto 20,51 zł Brutto 25,23 zł Cena nie zawiera kosztów transportu.

  Szukasz niebanalnej ozdoby stołu? Bieżnik Corona przełamią rutynę. Świetnie prezentują się w zestawie z gładkim obrusem. Dowiedz się więcej
 2. Bieżniki Concord

  Kolor:

  Cena od: Netto 22,58 zł Brutto 27,77 zł Cena nie zawiera kosztów transportu.

  Bieżnik, to coraz chętniej wybierana forma dekoracji stołu. W połączeniu z gładkim obrusem tworzy idealną stylizację. Dowiedz się więcej