Tkanie indywidualne

"

Tkanie indywidualne w konfekcji obrusowej.

Najbardziej wymagającym klientom dajemy możliwość zakupu indywidualnie tkanych obrusów i dodatków. To dokonały alternatywa dla ekskluzywnych hoteli i restauracji, dla których tekstylia mają identyfikować się z obiektem.

Obrus ze specjalnie wytkanym wzorem, serwetka z tkanym logiem.., to prawdziwe wizytówki restauracji. Czy jest to logo w rogu serwetki, czy własny deseń na całym obrusie – klientom zawsze doradzamy najlepsze rozwiązania. Jako jedyna firma w Polsce, oferujemy klientom taką formę indywidualizacji wizerunku nawet przy niewielkim nakładzie.

Klientom oferujemy trzy podstawowe możliwości wytkania wzoru na obrusach i dodatkach:

- poprzez zmianę w splocie atlasowym: subtelnie widoczne logo w załamaniu światła

- kombinacja przędzy białej z kolorową: logo wyraźnie widoczne, wysoki kontrast

  • kombinacja dwóch kolorowych przędz: daje warianty kolorystyczne

Tkanie indywidualne w konfekcji łazienkowej.

Naszym klientom oferujemy możliwość wytłoczenia indywidualnego logo na ręcznikach. Tłoczenie zwane również reliefem - jest bardzo interesującą techniką znakowania ręcznika. Relief w przypadku tkanin frottowych to płaska powierzchnia tkaniny bez pętelek. Wzór wykonany tą metodą umieszczony będzie na jednej stronie ręcznika, na drugiej powstanie jego odbicie.Oryginalna pościel hotelowa.

Relief jest najbardziej prestiżowym sposobem znakowania pościeli. Wymagającym klientom, szukających produktów indywidualnych, dajemy możliwość zakupu prawdziwie ekskluzywnej pościeli hotelowej. Tkanie indywidualne to doskonała forma tekstylnego wyposażenia łóżka, znajdującego się np. w hotelowym apartamencie.Tkane logo jest bardzo trwałe. Wykorzystuje się bowiem ten sam materiał. Na tej samej zasadzie można zamówić także indywidualny wzór zdobniczy tkanin. Ekskluzywny relief na materiale, niespotykana gramatura i kolorystyka... Tkanie indywidualne to vip'owskie podejście do hotelowego łóżka, bardzo rzadko spotykane w Polsce.Klientom oferujemy trzy podstawowe możliwości wytkania wzoru na pościelach:

- poprzez zmianę w splocie atlasowym: subtelnie widoczne logo w załamaniu światła,

- kombinacja przędzy białej z kolorową: logo wyraźnie widoczne, wysoki kontrast,

- kombinacja dwóch kolorowych przędz: daje warianty kolorystyczne."