Hafty i wszywki

Zdjecie haftu na reczniku Perama
Możliwości znakowania konfekcji pościelowej.

Znakowanie pościeli w hotelu jest bardzo efektywnym sposobem budowania świadomości marki oraz jej rozpoznawalności. W naszych produktach standardowych dla hoteli, znajduje się wszywka naszej firmy z przepisem prania. Nasi klienci mają jednak możliwość umieszczenia wszywki z własnym logo – tkanej bądź drukowanej. Pościel hotelowa znakowaną w taki sposób,łatwiej jest także rozpoznać przy korzystaniu z usług zewnętrznej pralni. Istniej także możliwość umieszczenia na pościeli haftu np. z logo hotelu.

Znakowanie konfekcji obrusowej.

Wszywki, czyli metki, mogą zostać dołączone do każdego rodzaju obrusu. Hafty, nie licząc reliefów – są najbardziej prestiżowym sposobem znakowania obrusów czy serwet. Naszym klientom oferujemy możliwość wykonania na całej naszej konfekcji obrusowej indywidualnego, haftowanego logo. To doskonały pomysł na indywidualną i ekskluzywną identyfikację dla hotelu.

I łazienkowej..

Wykonujemy na ręcznikach i szlafrokach haftowane, indywidualne logo. Nasze hafty wykonywane są przy użyciu specjalnych nici, które przy praniu nie powodują żadnych odbarwień. Solidne wykonanie haftu gwarantuje jego trwałość na lata.

Naszym klientom oferujemy możliwość wytłoczenia indywidualnego logo na ręcznikach. Tłoczenie zwane również reliefem - jest bardzo interesującą techniką znakowania ręcznika. Relief w przypadku tkanin frottowych to płaska powierzchnia tkaniny bez pętelek. Wzór wykonany tą metodą umieszczony będzie na jednej stronie ręcznika, na drugiej powstanie jego odbicie.