Firma SE-DA od lat postrzegana jest na rynku jako profesjonalny dostawca dekoracji okiennych i tekstylnego wyposażenia wnętrz. To przede wszystkim dzięki profesjonalizmowi, SE-DA poszczycić się może nienaganną opinią w branży tekstylnej.

Od początku 2006 roku oferujemy Państwu tekstylia z zakresu konfekcji obrusowej i pościelowej, wyroby z froty oraz odzież dla hoteli i gastronomii. Czyni z nas to kompetentnego partnera, będącego w stanie zaopatrzyć obiekty w każdego rodzaju tekstylne wyposażenie, a dzięki doświadczonej szwalni, możemy spełnić każde Państwa życzenie w zakresie wykonania pod wymiar.

Ofertę naszą kierujemy również do pensjonatów, biur, galerii i klientów indywidualnych. Własny zakład produkcyjny z 120 osobową doświadczoną załogą powoduje, iż jesteśmy postrzegani jako jedna z największych firm szyjących w Polsce w tej branży. Nasz sklep internetowy powstał z myślą o naszych klientach. Poprzez szybką realizację złożonego zamówienia, bardzo atrakcyjne ceny oraz możliwość zakupów w naszym sklepie przez całą dobę pragniemy ułatwić Państwu dostęp do naszych produktów. Więcej informacji o naszej firmie, usługach i realizacjach, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.se-da.pl Życzymy Państwu udanych zakupów.