Sposoby szycia

"


Konfekcja obrusowa

Obrusy przeznaczone dla obiektów hotelowych i restauracji wykonujemy z trwałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne tkanin. Nasze standardowe konfekcje obrusowe szyjemy na zakład 1x1cm lub 2x2cm, ze 100% bawełny lub bawełny z domieszką poliestru. Tkaninę pokrywa się wykończeniem teflonowym, które pozwala na zwiększenie trwałości mechanicznej, chroniąc przed wnikaniem zabrudzeń we włókna.

Dzięki naszej profesjonalnej szwalni możemy spełnić każde Państwa życzenie odnośnie szycia na miarę konfekcji obrusowej. To doskonałe rozwiązanie dla hoteli i restauracji, które szukają niestandardowych rozmiarów oraz indywidualnego wzornictwa i materiałów. Przy dużych rozmiarach obrusów okrągłych – stosujemy szew łączony. Orusy, możemy także podszyć lamówką.

Warto pamiętać, że hotelowa bądź restauracyjna konfekcja obrusowa to nie tylko obrusy, ale również serwety, bieżniki, falbany stołowe, podkłady pod obrusyczy pokrowce na krzesła. Możemy wykonywać różne szerokości i wykończenia zakładów – np. różek czy ramka. Jesteśmy otwarci na pomysły klientów i zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

A może jesteście Państwo zainteresowani większymi zakupami konfekcji obrusowej, związanymi z budową hotelu, restauracji bądź zmianą wystroju? Takich klientów traktujemy szczególnie indywidualnie. Istnieje możliwość zaproszenie do obiektu naszego sprzedawcy i dekoratora, który zaproponuje najlepsze rozwiązania. Jesteśmy w stanie przygotować także wzorcowe dekoracje stołu.

Ochraniacze na stół sprzedajemy w rolach bądź docinamy je na odpowiednią długość i szerokość – podaną przez klienta. Mamy trzy sposoby marszczenie falban do stołu: plissa, kontrafałda i diament. Zaznaczyć należy, że nasze falbany są obszyte owerlokiem. Warto zaznaczyć, że nasza konfekcja obrusowa posiada certyfikat: Tekstylia godne zaufania (Öko-Tex Standard 100).

Konfekcja łazienkowa

W kwestii szycia na miarę jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów. Jeśli szukasz nietypowych produktów hotelowych - jak opaski kosmetyczne czy szlafroki dla dzieci. To postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się z nami i pozwól nam uszyć specjalnie dla Ciebie, niestandardowe produkty konfekcji łazienkowych.

Konfekcja pościelowa

Nasza standardowa konfekcja pościelowa jest obszywana piecionitkowym owerlokiem. Ściegi pięcionitkowe, do wykonania których używa się dwóch igieł, są nazywane ""bezpiecznymi"" – ponieważ tworzą bardzo mocne połączenia, używane w produkcji przemysłowej. Specjalnie pod hotel, nasze produkty posiadają płaskie i stabilne szwy.

Aby ułatwić pracę personelowi sprzątającemu hotel, nasze poszwy i poszewki są wyposażone w standardowy zakład hotelowy. Dla poszewek o poszczególnych wymiarach wynosi on następująco: 40x40cm – zakład hotelowy 10cm, 50x70cm – 15cm, 70x80cm – 20cm. Natomiast dla poszew o szerokości od 140 do 180 zakład hotelowy ma 30cm, a dla poszew o szerokości 220cm i więcej – 40cm.

Nasze prześcieradła są szyte z dwóch stron, na zakład, posiadają brzeżnicę z dwóch stron – co wpływa na ich stabilność. Przy zakupie ochraniaczy klient może decydować o rodzaju wykończenia – lamówka bądź owerlok. Warto zaznaczyć, że nasze tekstylia hotelowe posiadają certyfikat: Tekstylia godne zaufania (Öko-Tex Standard 100).

Oprócz naszych standardowych produktów, oferujemy także szycie konfekcji pościelowej na wymiar, pod konkretne zamówienie klienta. Możliwości mamy tu bardzo duże. Jesteśmy w stanie uszyć poszwy, poszewki, prześcieradła, ochraniacze na materace, narzuty, bieżniki i falbany o każdym wymiarze, w różnych gramaturach i kolorach.

Jeśli chodzi o materiał – to możemy zaproponować produkty ze 100% bawełny oraz z różnymi domieszkami poliestru. Materiały oferujemy w splocie płóciennym lub satynowym o różnych deseniach. Możemy zaproponować szeroki wahlarz poduszek dekoracyjncyh, które mogą być obszyte listwą dekoracyjną lub lamówką.

Jeśli chodzi o rodzaj zapięcia poszew i poszewek, to oferujemy Państwu oprócz standardowego zakładu hotelowego także zamek. Poszwa może być także szyta jak worek. Warto wspomnieć także o możliwości dodatkowego ryglowania, które sprawia – że brzegi pościeli będą jeszcze bardziej wytrzymałe.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami i dekoratorami. W przypadku szycia na miarę oferta zostanie odpowiednio dopasowana do Państwa indywidualnych wymogów. W przypadku większego zamówienia, istnieje możliwość wykonania wzorcowego łóżka. Stosujemy taką formę szczególnie w hotelach, które dopiero powstają lub obiektach, które zmieniają wystrój. Sprawdź nasze referencje!"