True

Dostawca i producent tekstyliów hotelowych

Dystrybucja komponentów tekstylnych aranżacji wnętrz oraz wszelkiego rodzaju dekoracji okiennych, takich jak na przykład umiejętnie zaprojektowane firany zasłony pozostaje już od wielu lat główną domeną działalności firmy SE-DA. Wysoka jakość, jaka definiuje prezentowane tekstylia hotelowe, i profesjonalne podejście pracowników obsługi sklepu przyczyniły się do ukształtowania dobrego wizerunku organizacji w szeroko pojętym sektorze hotelarsko-gastronomicznym.

Firma SE-DA, która wypracowała sobie renomę jako dostawca tekstyliów hotelowych, zainicjowała swoją działalność już w 1990 roku. Producent oferuje szeroką gamę wyrobów tekstylnych oraz elementów dekoracyjnych o różnym przeznaczeniu. Mając na uwadze potrzeby hoteli i pensjonatów, producent oferuje oryginalną linię bielizny pościelowej. Poszwy białe i kolorowe, poszewki na poduszki i jersejowe, bawełniane lub wytworzone z perkalu prześcieradła, sprawią, że goście miło będą wspominać pobyt w hotelowym pokoju. Oczywiście wspomniane wyroby nie są jedynym atutem bogatego portfolio, jakim poszczycić się może dostawca tekstyliów hotelowych. Na uwagę zasługują także miłe w dotyku, miękkie ręczniki oraz dywaniki do łazienki, które ze względu na swoją stonowaną konwencję stylistyczną idealnie współgrają z pozostałymi elementami wystroju łazienki.


Dekoracje do restauracji

Wyjątkowym walorem asortymentu, jaki prezentuje wspomniany producent, jest niepowtarzalna bielizna stołowa. Oferowane klientom serwetki, nakładki i obrusy odznaczają się nie tylko schludnym wyglądem, ale również niebanalną estetyką, sprawiając, że wymienione dekoracje do restauracji są nieocenioną pomocą w przygotowaniu różnorakich imprez. Ku miłemu zaskoczeniu klientów, firma oferuje również inne tekstylia restauracyjne o zbliżonym profilu. Dekoracje do restauracji, takie jak na przykład fałdy dekoracyjne, które są dostępne w różnych barwach i trzech typach marszczeń (plisie, diamencie i kontrafałdzie), nadadzą niejednej uroczystości wyjątkowy charakter, bez względu na to, czy jest to kameralne spotkanie w gronie rodzinnym, czy też ekskluzywny event biznesowy.

Spektrum potencjalnych odbiorców naszej oferty jest imponująco zróżnicowane. Swój asortyment stworzyliśmy z myślą o hotelach, pensjonatach oraz klientach indywidualnych. Fundamentem naszego funkcjonowania jest niezawodny zespół. Dysponujemy bowiem 150-osobową załogą kompetentnych pracowników, dla których tekstylia hotelowe są prawdziwą pasją. Przystępne ceny, błyskawiczna realizacja zamówień i możliwość dokonywania zakupów poprzez witrynę internetową www.hoteltex.pl są wiarygodnymi argumentami, które sprawiają, że mogą nam Państwo zaufać.
 

 

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.